KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12982007
nr 1298 2007
Ernst Czernotzky (1869- 1939) Wien, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 60x50 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:44:52
16/12 10:40:33
4.000 kr
16/12 20:39:52